AC100-240V 30 Watt Υψηλής Πίεσης Νάτριο Φωτός Κατακλυσμού IP65 Αδιάβροχο 220V 436*301*62mm για Κατασκευαστικά Στόπια
Προβολέας σταδίων οδηγήσεων
91 απόψεις
Επικοινωνήστε τώρα
Μηνύματα επισκέπτη Αφήστε μήνυμα.
Επικοινωνήστε τώρα
Μάθετε Περισσότερα
Σχετικά βίντεο
Φωτιστικά δρόμου LED εξωτερικού χώρου από αλουμίνιο PI66 5 χρόνια εγγύηση 3030 5050 led 00:14
Φωτιστικά δρόμου LED εξωτερικού χώρου από αλουμίνιο PI66 5 χρόνια εγγύηση 3030 5050 led
οδηγημένη κατοικία φωτεινών σηματοδοτών
80W 100W 120W 150W 3000-6500K 120lm/W UFO High Bay LED φώτα 00:28
80W 100W 120W 150W 3000-6500K 120lm/W UFO High Bay LED φώτα
πλήρεις φωτισμοί κόλπων ufo
Φωτισμός υποδομής AC100-240V με φως LED με βαθμολογία IP65 436*301*62mm 00:10
Φωτισμός υποδομής AC100-240V με φως LED με βαθμολογία IP65 436*301*62mm
Προβολέας σταδίων οδηγήσεων
Αδιάβροχος προβολέας LED IP65 10W-400W με και χωρίς αισθητήρα, Διάρκεια ζωής 10000 ώρες 00:07
Αδιάβροχος προβολέας LED IP65 10W-400W με και χωρίς αισθητήρα, Διάρκεια ζωής 10000 ώρες
Ενεργειακή εξοικονόμηση Ενέργεια Αλουμίνιο LED Street Light υψηλό CRI 80 00:25
Ενεργειακή εξοικονόμηση Ενέργεια Αλουμίνιο LED Street Light υψηλό CRI 80
Οδηγημένος αργίλιο φωτεινός σηματοδότης
Ρυθμιζόμενο χρώμα θερμοκρασία LED φωτισμός κήπου LED φωτισμός κήπου εξωτερικά 00:24
Ρυθμιζόμενο χρώμα θερμοκρασία LED φωτισμός κήπου LED φωτισμός κήπου εξωτερικά
Φωτισμός των αστικών οδηγήσεων
50W πολυσύνθετος διπλής χρήσεως φωτεινών σηματοδοτών 5700K πλημμυρών σταδίων των οδηγήσεων 00:23
50W πολυσύνθετος διπλής χρήσεως φωτεινών σηματοδοτών 5700K πλημμυρών σταδίων των οδηγήσεων
Ενέργεια - υπαίθριος οδηγημένος Singel προβολέας αποταμίευσης/ΣΠΆΔΙΚΑΣ 600W λαμπτήρων 5400Lm IP65 00:28
Ενέργεια - υπαίθριος οδηγημένος Singel προβολέας αποταμίευσης/ΣΠΆΔΙΚΑΣ 600W λαμπτήρων 5400Lm IP65
200W 100W οδήγησε τον υψηλό φωτεινό προβολέα προσαρτημάτων προβολέα σηράγγων για το γήπεδο αντισφαίρισης 00:20
200W 100W οδήγησε τον υψηλό φωτεινό προβολέα προσαρτημάτων προβολέα σηράγγων για το γήπεδο αντισφαίρισης
120W led street light 120° Beam Angle LED Street Light Housing IP65 Rating 50 000 Hour Lifespan 00:48
120W led street light 120° Beam Angle LED Street Light Housing IP65 Rating 50 000 Hour Lifespan