YASL-09-30 40W αστικό φως LED δρόμου με χύτευση αλουμινίου IK08 IP66
Φωτεινοί σηματοδότες των υπαίθριων οδηγήσεων
171 απόψεις
Επικοινωνήστε τώρα
Μηνύματα επισκέπτη Αφήστε μήνυμα.
Επικοινωνήστε τώρα
Μάθετε Περισσότερα
Σχετικά βίντεο
Φωτιστικά δρόμου LED εξωτερικού χώρου από αλουμίνιο PI66 5 χρόνια εγγύηση 3030 5050 led 00:14
Φωτιστικά δρόμου LED εξωτερικού χώρου από αλουμίνιο PI66 5 χρόνια εγγύηση 3030 5050 led
οδηγημένη κατοικία φωτεινών σηματοδοτών
80W 100W 120W 150W 3000-6500K 120lm/W UFO High Bay LED φώτα 00:28
80W 100W 120W 150W 3000-6500K 120lm/W UFO High Bay LED φώτα
πλήρεις φωτισμοί κόλπων ufo
Πυροβολιστικό φωτιστικό για εξωτερικό φωτισμό 00:31
Πυροβολιστικό φωτιστικό για εξωτερικό φωτισμό
Ενεργειακή εξοικονόμηση Ενέργεια Αλουμίνιο LED Street Light υψηλό CRI 80 00:25
Ενεργειακή εξοικονόμηση Ενέργεια Αλουμίνιο LED Street Light υψηλό CRI 80
Οδηγημένος αργίλιο φωτεινός σηματοδότης
οδήγησε δρόμου φωτός μόνιμου εξοπλισμού
Φωτισμός των αστικών οδηγήσεων
130-190lm/W Flyover City Εξωτερικό φως δρόμου CRI 70 00:45
130-190lm/W Flyover City Εξωτερικό φως δρόμου CRI 70
AC85-265V Εισερχόμενη τάση Δημόσια εξωτερικά LED φώτα δρόμου SMD πηγή 00:32
AC85-265V Εισερχόμενη τάση Δημόσια εξωτερικά LED φώτα δρόμου SMD πηγή
Οικιακό διαμέρισμα φωτισμού LED 30W 150W 300W Φως δρόμου κήπου 00:34
Οικιακό διαμέρισμα φωτισμού LED 30W 150W 300W Φως δρόμου κήπου
3000K-6000K Εξωτερικά φώτα δρόμου 130-190lm/W Απόδοση 30W-300W 00:31
3000K-6000K Εξωτερικά φώτα δρόμου 130-190lm/W Απόδοση 30W-300W
IP65 CRI 70 Εξωτερικά φώτα LED 30W 150W 300W Πολυδιάστατα 00:37
IP65 CRI 70 Εξωτερικά φώτα LED 30W 150W 300W Πολυδιάστατα
IP65 SMD Πηγή φωτός Εξωτερικές λαμπτήρες δρόμου 30W 150W 300W 00:27
IP65 SMD Πηγή φωτός Εξωτερικές λαμπτήρες δρόμου 30W 150W 300W